Serwis internetowy zrealizowany ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych. Zadanie: Poprawa systemu zbierania i rejestrowania danych o nowotworach.

Witamy na stronie Wielkopolskiego Rejestru Nowotworów

Witamy na stronie Wielkopolskiego Rejestru Nowotworów. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności oraz z danymi dotyczacymi epidemiologii nowotworów złośliwych dla województwa wielkopolskiego.

 

Zespół Wielkopolskiego Rejestru Nowotworów

Aktualności

 • Współpraca Wielkopolskiego Rejestru Nowotworów z grupą roboczą NARECHEM-E z Grecji
  Zachęcamy do zapoznania się z efektami współpracy Wielkopolskiego Rejestru Nowotworów z grupą roboczą NARECHEM-E z Grecji w postaci artykułu "Malignant central nervous system tumors among adolescents and young adults (15-39 years old) in 14 Southern-Eastern European registries and the US Surveillance, Epidemiology, and End Results program: Mortality and survival patterns"
 • Konferencja „Rejestr Nowotworów jako element kompleksowego systemu ochrony zdrowia”
  Zapraszamy na kolejną edycję konferencji naukowej pn. „Rejestr Nowotworów jako element kompleksowego systemu ochrony zdrowia”, która odbędzie się 24 listopada 2017 roku, o godzinie 10:00 w Wielkopolskim Centrum Onkologii (sala 6051).
 • Wystąpienia pracowników WRN na konferencji IACR 2017 w Utrechcie
  iacr_20171509447911.jpg Anna Kubiak oraz Maciej Trojanowski zaprezentowali 3 wystąpienia plakatowe na konferencji International Association of Cancer Registries39th Annual Scientific Meeting (IACR 2017 Utrecht).
 • Cancer Incidence in Five Continents Volume XI
  banniere-ci5-website1509363308.jpg Zapraszamy do zapoznania się z danymi z publikacji IARC Cancer Incidence in Five Continents Volume XI dotyczącymi zapadalności na nowotwory złośliwe na świecie.
 • Zmiany w DiLO a zgłosznia pacjentów do KRN
  krn_logo1505479102.png W związku ze zmianami w dokumentacji (karta DiLO) związanej z realizacją świadczeń w ramach tzw. Pakietu Onkologicznego, uprzejmie informujemy, że nie został zniesiony obowiązek wystawiania Karty Zgłoszenia Nowotworu Złośliwego, który wynika m. in. z ustawy o statystyce publicznej oraz z ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia.
 

Kontakt

Wielkopolskie Biuro Rejestracji Nowotworów

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Garbary 15
61- 866 Poznań

pokój D.009 (w poziomie parteru)

tel. 61-8850-637