Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. Czy aby wziąć udział w konferencji online trzeba się zarejestrować?

  Nie. Rejestracja nie jest wymagana, ponieważ będzie można śledzić wydarzenie za pośrednictwem Facebooka Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Rejestracja jest konieczna dla uczestników, którzy chcieliby zadać pytania prelegentom oraz chcieliby mieć dostęp do wirtualnych pokoi.

  Dzięki rejestracji będzie również możliwość otrzymania certyfikatu z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

 2. Czy rejestracja i udział w konferencji są odpłatne?

  Nie. Rejestracja (dla chętnych), jak i udział w konferencji są bezpłatne.

 3. Do kiedy trwają zapisy na konferencję?

  Zapisy na konferencję:

  • dla osób które będą chciały wziąć udział na miejscu będą trwały od 28.02.2022 do 28.03.2022 r.
  • dla uczestników online, potrwają od 29.03.2022 do 13.05.2022 r.

 4. Gdzie i w jakich godzinach odbędzie się konferencja?

  Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej, w Hotelu Sheraton (ul. Bukowska 3/9, Poznań). Transmisja online odbędzie się za pośrednictwem Facebooka (dla niezarejestrowanych uczestników).

  Na miejscu będzie mogło wziąć udział w Konferencji 50 uczestników (z ważnym certyfikatem covidowym lub z ważnym negatywnym wynikiem testu).

  Wszystkie informacje organizacyjne dla zarejestrowanych uczestników, dzięki którym będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu i uzyskać dostęp do wirtualnych pokoi, zostaną wysłane na adres mailowy podany przy rejestracji. Poszczególne sesje tematyczne i wykłady odbędą się 23.05.2022 r. pomiędzy 9:00 a 16:00. Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia w zakładce „PROGRAM”.

 5. Czy przewidziane są przerwy?

  Tak. Po każdej sesji przewidziane jest 10 min. przerwy. Dodatkowo przewidziane są dwie dłuższe przerwy 30-minutowa w godz. 10:50-11:10 oraz 45-minutowa w godz.12:55-13:40.

 6. Czy podczas konferencji będzie możliwość aktywnego uczestnictwa?

  Zarejestrowani uczestnicy oraz Ci będący na miejscu, będą mieli możliwość zadawania pytań za pośrednictwem moderowanego czatu, na które po każdej prezentacji będą odpowiadali prelegenci. Będą to jedyne formy aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.