Księga Gości

Dodaj nowy wpis do księgi »

 

Chciałabym bardzo podziękować za cztery lata dobrej kadencji i życzyć dalszych sukcesów na dalsze lata działalności stowarzyszenia :) Pozdrawiam cały Zarząd!
Autor: kisia,

 

co się dzieje ostatnio... strona martwa...
Autor: ona,

 

Witam drogie koleżanki i koledzy !Chciałybyśmy ( tj. kolezanki z Ars Medical w Pile ) podziękować za profesjonalnie przygotowaną konferencję dla pielęgniarek 01.12.2010, chciałybysmy w przyszłości również włączyć swój wkład merytoryczny. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów w organizacji takich spotkań. Mam nadzieję, że do zobaczenia na seminarium w Warszawie.:-)
Autor: ANUSIA,

 

Gościu, "żywe" stowarzyszenie to nie tylko strona internetowa i zrząd ale także inni członkowie stowarzyszenia, więc jeśli do niego należysz to czekamy na wszelkie sugestie i pomysły z Twojej strony :)  Pozdrawiam
Autor: moderator,

 

Hej, hej .... nic sie tu nie dzieje !!!!!Wchodzę na stronkę, całkiem fajnie zaprojektowaną, dość często a tu wciąż życzenia świąteczne Bożonarodzeniowe!!!!Tak ma być do następnych życzeń Wielkanocnych ????Myślę, że ludzie oczekują "żywego" stowarzyszenia!!!
Autor: gość,

 

Widzę, że coraz więcej osób odwiedza tą stronę ale nikt nie ma śmiałości wypowiedzieć się na temat działalności Terenowego Oddziału PSPO. Trzeba przyznać, że nareszcie coś ruszyło. Konferencja z 1.12.2010r. była bardzo fajna i mam nadzieję że będzie ich więcej.
Autor: :),

 

Miło nam że możemy wyrażać swoje opinie (pozytywne lub nie) na Waszej pięknej stronie - myślę, że cenzury nie będzie !? Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam. Zapracowana siostra Tysia.
Autor: Tysia,

 

Witam i pozdrawiam serdecznie koleżanki i kolegów z WCO Poznań.Oddziałowa ARS Medical Oddziału Onkologii-Chemioterapii - Anna Raźniewska-Kłos ( uczestniczka Konferencji Gdańsk Sobieszewo 2010.Zapraszam na naszą stronę internetową www.arsmedicalpila.pl Gorąco pozdrawiam
Autor: ANUSIA,

 


[1]