Aktualności

Sprawozdanie z krakowskiej konferencji

Konferencja ta odbyła się w Krakowie w dniach 2-4 marca.

Podczas siedmiu sesji tematycznych ponad 30 wykładów wygłosili przedstawiciele zarówno polskich jak i zagranicznych onkologicznych ośrodków medycznych. Konferencja została zorganizowana w połączeniu z uroczystością XV-lecia Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych. Główne uroczystości jubileuszowe Polskiego stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych odbyły się na zamku w Niepołomicach, gdzie rezydowała Królowa Bona. Wykłady i seminaria odbywały się w auli głównej Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.

W ramach reprezentacji WCO wygłosiliśmy 7 referatów, a 5 spośród nich znalazło się także w monografii pt. „Interdyscyplinarna opieka nad pacjentem onkologicznym” wydanej przez Akademię Krakowską specjalnie na konferencję naszego Stowarzyszenia.

Podczas konferencji TVP Kraków realizowała zdjęcia do programu "Kronika Krakowska", który został wyemitowany 3 marca o godzinie 21.45. Program można obejrzeć klikając poniższy link. (5 min i 20 sekunda emisji)

http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/3-iii-2011-godz-2145/4083041

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji (w zakładce Pliki do pobrania) oraz z fotorelacją autorstwa Iwony Śramskiej (członkini PSPO ze szpitala HCP Poznań) i Macieja Krajewskiego (WCO) do wglądu w zakładce Galeria.
 


Data publikacji: 25-03-2011
« wstecz