Szkolenie personelu medycznego w zakresie psychoonkologii

2018

24-25.08.2018 (Kielce) 07-08.09.2018 (Rzeszów) 21-22.09.2018 (Olsztyn) 05-06.10.2018 (Koszalin) 19-20.10.2018 (Wałbrzych)

Rejestracja

Bardzo prosimy, aby na zajęcia wpisywały się wyłącznie osoby wykonujące zawód lekarza, fizjoterapeuty, pielęgniarki, położnej lub psychologa.

Wskazanie zawodu niezgodnie z rzeczywistością spowoduje brak możliwości rozliczenia się z Ministerstwem Zdrowia w związku z realizowanym projektem.

Podczas rejestracji prosić będziemy Państwa o przedstawienie potwierdzenia posiadanego wykształcenia ( prosimy zabrać ze sobą np. ksero posiadanego dyplomu).

W trakcie zajęć organizatorzy zapewniają uczestnikom napoje oraz posiłki ( drobne poczęstunki podczas przerw) - nie zwracamy uczestnikom kosztów związanych z noclegami i przejazdami.

Na zajęcia zapraszamy osoby pracujące na terenie województwa, w którym organizowane jest szkolenie lub z województw sąsiednich.

Bardzo prosimy, aby uczestnicy, którzy zgłoszą się na zajęcia a nie mogą w nich uczestniczyć wskazali inną osobę na zajęte podczas rejestarcji miejsce.

 

Wybierz termin:
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Dostępne terminy:*

   
Podaj dane uczestnika:
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wykształcenie:
Miejsce pracy, staż:
W przypadku pracy z osobami chorymi onkologicznie - staż pracy:
Dane kontaktowe: