Wielkopolskie Centrum Onkologii
Pracownia Psychologii Klinicznej

Zajęcia z elementami choreoterapii

29-04-2024

Serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia z elementami choreoterapii, które odbędą się w soboty 18 maja i 15 czerwca w godzinach 11.00- 12.30 w sali 5501 na 5 piętrze, w nowym budynku szpitala ( wejście od strony ulicy Strzeleckiej lub wejście główne, wówczas proszę kierować się do windy przy Patio).

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszanie chęci uczestnictwa na adres

dorota.golab@wco.pl

Proszę o zabranie wygodnego stroju, zwłaszcza wygodnych butów ( skarpetek antypoślizgowych) oraz wody.

( zajęcia poprowadzi Dorota Gołąb, psycholog tutejszego szpitala, która przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia z elementami choreoterapii dla Pań po mastektomii oraz warsztaty tańca izraelskiego)

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Informujemy, że przesłanie zgłoszenia drogą mailową i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże wysyłając swoje zgłoszenie na wskazany adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu uczestnictwa w wydarzeniu. Administratorem Państwa danych będzie Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Poznaniu ul. Garbary 15. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną Państwa danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem daneosobowe@wco.pl lub listownie na adres: ul. Garbary 15 Poznań (61-866) z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych oraz informacje o przysługujących prawach znajdują się na stronie: https://wco.pl/o-nas/polityka-bezpieczenstwa-informacji/.