Wielkopolskie Centrum Onkologii
Pracownia Psychologii Klinicznej

Zajęcia grupowe dla pacjentów i ich rodzin

12-06-2024

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkania grupowe:

- spotkania grupy wsparcia dla rodzin i osób wspierających odbędą się 2 lipca i 6 sierpnia, o godzinie 19.00 w rotundzie, na parterze szpitala

szczegółowe informacje- Dorota Gołąb tel. 61 8850 882, dorota.golab@wco.pl

Monika Burchard, Fundacja Park Nadziei tel. 600 364 485

- zajęcia dla Pań z choreoterapii 15 i 29 czerwca, godzina 11.00 sala 5501 ( nowy budynek, wejście od strony ul. Strzeleckiej )

osoby chętne proszę o kontakt - dorota.golab@wco.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie

 

Informujemy, że przesłanie zgłoszenia drogą mailową i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże wysyłając swoje zgłoszenie na wskazany adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu uczestnictwa w wydarzeniu. Administratorem Państwa danych będzie Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Poznaniu ul. Garbary 15. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną Państwa danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem daneosobowe@wco.pl lub listownie na adres: ul. Garbary 15 Poznań (61-866) z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych oraz informacje o przysługujących prawach znajdują się na stronie: https://wco.pl/o-nas/polityka-bezpieczenstwa-informacji/.